Moje 5 Minut 29h
Moje 5 Minut 29h

Kolejna godzina już na spokojnie. Większość funkcji została zaimplementowana. Pozostało spiąć je razem. Dlatego będzie i kodzik i modelowanie w EventModelingu.

Moje 5 Minut 28h
Moje 5 Minut 28h

Rozpoczęcie pracy nad kolejnym scenariuszem alternatywnym. Przerywanie krótkiej przerwy. W tej godzinie zostanie ten slice ukończony i podjęty drugi związany z przerywaniem długiej przerwy.

Moje 5 Minut 27h
Moje 5 Minut 27h

W tej godzinie pracuję nad alternatywnymi scenariuszami. Przerywaniem bloku pracy, krótkiej i długiej przerwy (jeżeli czas pozwoli). Będzie też praca nad obsługą nowych zdarzeń.

Moje 5 Minut 26h
Moje 5 Minut 26h

Kontynuowanie pracy nad sliceami związanymi z konfiguracją aplikacji. Praca nad głównym GUI aplikacji. Coraz bliżej końca tworzenia MVP CatchTheFlow.

Moje 5 Minut 25h
Moje 5 Minut 25h

Ta godzina rozpoczyna się powrotem do implementacji sliceów po aktualizacji modelu. Na początek konfiguracja aplikacji. Zostało już niewiele do dokończenia aplikacji.

Moje 5 Minut 24h
Moje 5 Minut 24h

Po ukończeniu głównych sliceów pora na zapis zdarzeń do bazy i odczytywanie. To początek tej godziny. Po ukończeniu zajmę się kolejnymi sliceami.

Moje 5 Minut 23h
Moje 5 Minut 23h

Ta godzina to rozpoczęcie implementacji pozostałych sliceów. Zostało trzy i będzie trzeba już pomyśleć o zapisie zdarzeń. Do tej pory leniwiec we mnie nie chciał się tego zadania podjąć.

Moje 5 Minut 22h
Moje 5 Minut 22h

Nowa godzina to implementacja kolejnych sliceów. Część z nich jest bardzo szybka gdyż dotyczy już istniejących komponentów. Małymi krokami zbliżam się do końca tej części modelu.

Moje 5 Minut 21h
Moje 5 Minut 21h

Kolejna godzina zbiegła sie z rozpoczęciem prac nad następnym slicem. Będzie łatwiej estymować. W tej godzine chcę zrealizować kolejne 2 slice związane z odtwarzaniem dźwięku krótkiej i długiej przerwy.

Zapisz się na listę :)