Podcast - After.conf.


After.conf - S02E07 - Własny meetup - Maciej Gajdzica
After.conf - S02E07 - Własny meetup - Maciej Gajdzica

Jak wystartować nowy meetup? Ten odcinek poświęciłem Maciejowi, który uruchomił meetup embedded w Gdańsku. Niestety pandemia pokrzyżowała plany. W odcinku między innymi o tym jak pozyskać sponsorów i prelegentów.

After.conf - S02E06 - Charyzma - Dawid Straszak
After.conf - S02E06 - Charyzma - Dawid Straszak

Jak tchnąć więcej, życia w wystąpienia publiczne. Dobrym sposobem jest wykorzystanie Charyzmy. Każdy słyszał o charyzmatycznych przywódcach/mówcach. Chciałem trochę ten temat zgłębić i nagrałem z Dawidem Straszakiem odcinek podcast'u na ten temat.

After.conf - S02E05 - Wystąpienia akademickie - Willy Picard
After.conf - S02E05 - Wystąpienia akademickie - Willy Picard

Miałem przyjemność porozmawiać z Willy'm Picard'em na temat jego doświadczeń w wystąpieniach. Na uczelni, konferencjach, konferencjach naukowych. Czym się różnią? Jakie ma spostrzeżenia po wykładach ze studentami i wiele innych interesujących wniosków.

After.conf - S02E04 - Festwial Umbraco - Marcin Zajkowski
After.conf - S02E04 - Festwial Umbraco - Marcin Zajkowski

Zaprosiłem do After.conf Marcina Zajkowskiego. Jest on programistą .NET związanym z Umbraco. Występuje na konferencjach i organizuje Festiwal Umbraco w Polsce. To twarz polskiego Umbraco. Zapraszam do posłuchania.

After.conf - S02E03 - Trener prelegentów Anna Prończuk-Omiotek
After.conf - S02E03 - Trener prelegentów Anna Prończuk-Omiotek

Tym razem przepytałem Annę Prończuk-Omiotek. Od wielu lat szkoli z wystąpień publicznych. Organizuje też wydarzenia i sama występuje na scenie. Poruszaliśmy wiele tematów związanych z konferencjami i wystąpieniami publicznymi.

After.conf - S02E02 - Programistok 2018
After.conf - S02E02 - Programistok 2018

Dwie dwójki - czyli kolejny epizod After.conf. Tym razem relacja z konferencji Programistok 2018. Zaprosiłem też kilku gości do rozmowy o tej konferencji. Zrobił się z tego nie mały odcinek ;). Zapraszam.

After.conf - S02E01 - Super prelegent Paweł Tkaczyk
After.conf - S02E01 - Super prelegent Paweł Tkaczyk

Tak to pierwszy epizod z nowego sezonu After.conf. Start z mocnym uderzeniem super prelegenta Pawła Tkaczyka. Jeżeli myślisz, że dużo prezentacji dowozisz w roku to jak to się ma do Pawła, który wyciska 100 prelekcji w roku. Jest flow, wiedza i dużo wartości.

After.conf - Pilot 10 - GeekWeekWro#5 Wrocław 2019
After.conf - Pilot 10 - GeekWeekWro#5 Wrocław 2019

Właśnie zawitał 10 odcinek podcastu After.conf. Dzisiejsza relacja prosto z GeekWeekWro#5. To nie koniec, mówię także o mojej prezentacji i problemach ze stresem. Zapraszam.

After.conf - Pilot 9 - SegFault Łódź 2019
After.conf - Pilot 9 - SegFault Łódź 2019

Po długiej przerwie, ponownie zapraszam do odsłuchania mojej relacji. Dzisiaj prosto z konferencji SegFault Łódź 2019. Moja subiektywna relacja. Zapowiedź kolejnych konferencji. Zapraszam

After.conf - Pilot 8 - 4Developers Gdańsk 2018
After.conf - Pilot 8 - 4Developers Gdańsk 2018

Dzisiaj relacja z konferencji 4Developers 2018 Gdańsk. Nieco inna forma ze względu na to, że wystąpiłem w formie prelegenta. Jest też krótka rozmowa z Maciejem Gajdzicą. Zapraszam do ósmej audycji After.conf.

After.conf -  Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018
After.conf - Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018

Długo nie mogłem podjąć się nagrania tego odcinka. Głównie ze swojej winy, po raz pierwszy i ostatni skorzystałem ze swoich odręcznych notatek. ;) Ale nie marudząc zapraszam Cię na podcast dotyczący konferencji SegFault Wrocław.

After.conf -  Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018
After.conf - Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018

Prosto z Wrocławia, a bardziej precyzyjnie z siedziby samego Ceneo. Relacja konferencji Ceneo Geek Speak 2018. Kto wie to sobie przypomni. Kto nie wiem to się dowie. Zapraszam do posłuchania. Co też tam takiego ciekawego na tej konferencji było.

After.conf -  Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
After.conf - Pilot 5 - BBQ4.IT 2018

Po raz pierwszy tak świeży podcast z Mojej strony. Piąta audycja After.conf poświęcona konferencji BBQ4.IT jaka się odbyła kilka dni temu w Bielsku-Białej. To specyficzna konferencja odbywająca się na wolnym powietrzu. Nie czekaj odsłuchaj już teraz.

After.conf -  Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
After.conf - Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018

Witaj w czwartej audycji podcast-u After.Conf dotyczącej relacji z konferencji RzemiosłoIT. Tym razem moją relację nagrywałem z Bielska-Białej w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT. Relacja z BBQ4.IT już niebawem. A teraz zapraszam na RzemiosłoIT...

After.conf -  Pilot 3 - InfoShare 2018
After.conf - Pilot 3 - InfoShare 2018

22 - 23 maja 2018 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w nadmorskiej konferencji InfoShare 2018. Opornie podchodziłem do rejestracji na to ogromne wydarzenie. Jednak siła perswazji mojej żony zwyciężyła... Zapraszam do odsłuchania.

After.conf -  Pilot 2 - GreenFieldConf 2018
After.conf - Pilot 2 - GreenFieldConf 2018

19 maja 2018 uczestniczyłem w konferencji GreenFieldConf. W tym odcinku podcast-u After.conf. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat konferencji i prelekcji na jakich mogłem być osobiście. Zapraszam do wysłuchania.

After.conf -  Pilot 1 - Start
After.conf - Pilot 1 - Start

Witaj. Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszy odcinek mojego podcast-u After.conf. Będę w nim poruszał tematykę uniwersum konferencyjnego. Wywiady z prelegentami, organizatorami, uczestnikami. Rozwijanie kunsztu prelegenta.

Zapisz się na listę :)