Thenv - The Environment
Thenv - The Environment

Często mam już dość prawie codziennie ustawiać wszystkie aplikacje od nowa. Korzystam z wielu wirtualnych pulpitów. Tak utrzymuję porządek, jednak nie bierze się on z niczego. Muszę wszystko ustawić, rozmieścić. A dopiero potem pracować. Spada wydajność pracy. Gdyż nie działam w pełni z wykorzystaniem nawyków.

Trzy poziomy - jestem absolwentem
Trzy poziomy - jestem absolwentem

Dla mnie kurs się zakończył. Jestem absolwentem! Ale mam coś dla Ciebie. 20% rabat na zakup Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. Wystarczy, że podczas zakupu użyjesz mojego kodu AFF0320. Nie czekaj korzystaj. Rejestracja zostanie niebawem wstrzymana.

After.conf -  Pilot 3 - InfoShare 2018
After.conf - Pilot 3 - InfoShare 2018

22 - 23 maja 2018 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w nadmorskiej konferencji InfoShare 2018. Opornie podchodziłem do rejestracji na to ogromne wydarzenie. Jednak siła perswazji mojej żony zwyciężyła... Zapraszam do odsłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018
Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018

Sierpień, był dla mnie interesującym miesiącem. Szczególnie pod względem wypoczynkowo-objazdowym. Niestety to negatywnie wpłynęło na realizację celów. Był to miesiąc pewnych prób, analiz, wniosków. Pojawiły się też nowe ciekawe pomysły.

After.conf -  Pilot 2 - GreenFieldConf 2018
After.conf - Pilot 2 - GreenFieldConf 2018

19 maja 2018 uczestniczyłem w konferencji GreenFieldConf. W tym odcinku podcast-u After.conf. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat konferencji i prelekcji na jakich mogłem być osobiście. Zapraszam do wysłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie lipiec 2018
Trzy poziomy - podsumowanie lipiec 2018

Oto stanąłem kolejny raz przed wyzwaniem podsumowania poczynań w sferze Trzech Poziomów. Zapraszam do wglądu w to co mi się udało a co nie.

After.conf -  Pilot 1 - Start
After.conf - Pilot 1 - Start

Witaj. Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszy odcinek mojego podcast-u After.conf. Będę w nim poruszał tematykę uniwersum konferencyjnego. Wywiady z prelegentami, organizatorami, uczestnikami. Rozwijanie kunsztu prelegenta.

Trzy poziomy - podsumowanie czerwiec 2018
Trzy poziomy - podsumowanie czerwiec 2018

Oto i moje pierwsze podsumowanie w ramach osiągania celów w programie Trzy Poziomy. Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w szkoleniu. Już widzę duże zmiany w moim dotychczasowym działaniu. Zdecydowanie to nie ostatnia moja retrospektywa...

4Developers - Uff!! Dostarczyłem prezentację.
4Developers - Uff!! Dostarczyłem prezentację.

Dawno, a nawet bardzo dawno mnie tutaj nie było po wyzwaniu od Mirka, praktycznie jeden post powstał. Czemu tak się stało? To był jak piorun z jasnego nie ba, po moim zgłoszeniu jako prelegent na konferencje 4Developers 2018 organizowaną w Warszawie. Okazało się, że się dostałem!!!!

Zapisz się na listę :)