MrDev

Blog programisty.

Trzy poziomy - jestem absolwentem

Kurs Zbuduj Swoje Trzy Poziomy Zawsze miałem problem, problem z wyznaczeniem swoich celów. Były marzenia, były pomysły. Szły jednak one znacznie prościej niż realizacje.

Przez wiele lat taki stan rozwijał się, i utrwalał we mnie poczucie, że nie mogę dotrwać w swoich zamysłach do końca.

Wiele straciłem energii, czasu na nie dokończone idee. Chciałem coś z tym zrobić. Rozpocząłem czytanie książek o tematyce rozwoju osobistego organizacji pracy jak Getting Things Done.

Idee zrozumiałem jednak nie wszystko było łatwe do wdrożenia, większość się nie udała.

Przełom nastąpił dopiero po zakupie Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. O tym kursie oczywiście dowiedziałem się z Vloga autora.

To aż 13 tygodni nauki i pracy nad swoimi celami!

Na tym kursie poznawałem różne aspekty wyznaczania celów, rozbijania na małe zadania. Planowania, automatyzowania, realizacji i wytrwałości.

Wyznaczyłem 30 agresywnych celów!

Pierwszy miesiąc był bardzo zachęcający. Udało mi się zrealizowałem swoje wszystkie zamierzone zadania. Jest to kropla w morzu zadań jakie doprowadzą mnie do osiągnięcia tego co sobie zaplanowałem

Wiem to ekstremalna sytuacja, wiedziałem że taka intensywność i poziom nie potrwa zbyt długo. Jest to wliczone w trzy poziomy. Mianowicie zmiana planów. To w końcu dotyczy naszego życia.

Jednak obrałem kierunek i nawet wykonując część z założonych zadań dryfuję w kierunku jaki wyznaczyłem.

Kurs Zbuduj Swoje Trzy Poziomy Droga dojścia do wyznaczonego celu, jest jak przejście na koniec falochronów. Bardzo ciężka, niebezpieczna, ryzykowna. Nieustannie obce siły starają się nas wytrącić z osiągnięcia tego celu. Ale jest on możliwy!

By była jasność zadania realizuję oprócz pracy i innych prywatnych aktywności. Dlatego wynik ponad 300 zadań zrealizowanych w miesiącu uznaję za bardzo wysoki…

Tak jestem już absolwentem Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. Możesz na moim blogu zobaczyć moje cele, nagrody, podsumowania.

Działa też liczna grupa na facebooku: Kurs Trzy Poziomy. Obecnie prawie 400 członków. Wzajemnie sobie pomagamy i inspirujemy!

Kurs Zbuduj Swoje Trzy Poziomy

Jeżeli w jakimś stopniu zainteresowałem Cię tym kursem to zachęcam do zakupu z Moim 20% rabatem. Dostaniesz też gwarancję zwrotu w razie niezadowolenia przez 30 dni. Taki klasyczny model. Ja nie zwróciłem i nie żałuję! Kurs też nie będzie wiecznie dostępny. Mirek już niedługo planuje zamknięcie dostępu do rejestracji.


Kod rabatowy upoważniający do 20% rabatu na Kurs Zbuduj Swoje Trzy Poziomy:

AFF0320

Tak to jest afiliacja i mi coś skapnie przez to, że skorzystasz z kodu i zakupisz kurs. Wiem, że warto!!!