Wiele odsłon CQRS-a.
Wiele odsłon CQRS-a.

Zapraszam na moją kolejną prezentacje. Tym razem opowiadam o CQRS-ie, CQS-ie. Wielu bibliotekach powiązanych z CQRS-em dla różnych języków programowania. Jak zbudowany jest dlaczego warto go stosować.

After.conf -  Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018
After.conf - Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018

Długo nie mogłem podjąć się nagrania tego odcinka. Głównie ze swojej winy, po raz pierwszy i ostatni skorzystałem ze swoich odręcznych notatek. ;) Ale nie marudząc zapraszam Cię na podcast dotyczący konferencji SegFault Wrocław.

Trzy poziomy - podsumowanie października 2018
Trzy poziomy - podsumowanie października 2018

To już moje piąte podsumowanie. Jak ten czas leci. Niedługo planowanie roku. Przewiduję pewne rewolucje w celach. Ale puki co zapraszam do podsumowania października.

After.conf -  Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018
After.conf - Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018

Prosto z Wrocławia, a bardziej precyzyjnie z siedziby samego Ceneo. Relacja konferencji Ceneo Geek Speak 2018. Kto wie to sobie przypomni. Kto nie wiem to się dowie. Zapraszam do posłuchania. Co też tam takiego ciekawego na tej konferencji było.

Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.
Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.

Materiały do prezentacji. Przedstawienie najważniejszych umiejętności jakie powinien posiadać skuteczny programista. Wiele buzzwordów. Uniwersalna tematyka nie zależna od orientacji językowej. Co warto było by wiedzieć by być odbieranym jako specjalista w sferze kreowania kodu.

Trzy poziomy - podsumowanie września 2018
Trzy poziomy - podsumowanie września 2018

Wrzesień to miesiąc wyjazdów, i konferencji. Ciężkiej pracy w dużej mierze nie zaplanowanej w trzech poziomach. Wynikło to w trakcie miesiąca. Dużo pracy ale widać zajawki efektów takiego działania. Fakt nie osiągam celów, jednak to wynika z agresywnych celów. Ale myślę, że do końca roku przynajmniej 2 pierwsze poziomy pękną. :D

IL - między piekłem a niebem.
IL - między piekłem a niebem.

Oto i moje kolejna prezentacja. Tym razem dotycząca języka IL i ogólnie działania całego .NET-u. Zawiera wiele moich rysunków;). Premiera prezentacji miała miejsce na konferencji 4Developer Gdańsk 2018.

After.conf -  Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
After.conf - Pilot 5 - BBQ4.IT 2018

Po raz pierwszy tak świeży podcast z Mojej strony. Piąta audycja After.conf poświęcona konferencji BBQ4.IT jaka się odbyła kilka dni temu w Bielsku-Białej. To specyficzna konferencja odbywająca się na wolnym powietrzu. Nie czekaj odsłuchaj już teraz.

After.conf -  Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
After.conf - Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018

Witaj w czwartej audycji podcast-u After.Conf dotyczącej relacji z konferencji RzemiosłoIT. Tym razem moją relację nagrywałem z Bielska-Białej w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT. Relacja z BBQ4.IT już niebawem. A teraz zapraszam na RzemiosłoIT...

Zapisz się na listę :)