After.conf -  Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018
After.conf - Pilot 7 - SegFault Wrocław 2018

Długo nie mogłem podjąć się nagrania tego odcinka. Głównie ze swojej winy, po raz pierwszy i ostatni skorzystałem ze swoich odręcznych notatek. ;) Ale nie marudząc zapraszam Cię na podcast dotyczący konferencji SegFault Wrocław.

Trzy poziomy - podsumowanie października 2018
Trzy poziomy - podsumowanie października 2018

To już moje piąte podsumowanie. Jak ten czas leci. Niedługo planowanie roku. Przewiduję pewne rewolucje w celach. Ale puki co zapraszam do podsumowania października.

After.conf -  Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018
After.conf - Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018

Prosto z Wrocławia, a bardziej precyzyjnie z siedziby samego Ceneo. Relacja konferencji Ceneo Geek Speak 2018. Kto wie to sobie przypomni. Kto nie wiem to się dowie. Zapraszam do posłuchania. Co też tam takiego ciekawego na tej konferencji było.

Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.
Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.

Materiały do prezentacji. Przedstawienie najważniejszych umiejętności jakie powinien posiadać skuteczny programista. Wiele buzzwordów. Uniwersalna tematyka nie zależna od orientacji językowej. Co warto było by wiedzieć by być odbieranym jako specjalista w sferze kreowania kodu.

Trzy poziomy - podsumowanie września 2018
Trzy poziomy - podsumowanie września 2018

Wrzesień to miesiąc wyjazdów, i konferencji. Ciężkiej pracy w dużej mierze nie zaplanowanej w trzech poziomach. Wynikło to w trakcie miesiąca. Dużo pracy ale widać zajawki efektów takiego działania. Fakt nie osiągam celów, jednak to wynika z agresywnych celów. Ale myślę, że do końca roku przynajmniej 2 pierwsze poziomy pękną. :D

IL - między piekłem a niebem.
IL - między piekłem a niebem.

Oto i moje kolejna prezentacja. Tym razem dotycząca języka IL i ogólnie działania całego .NET-u. Zawiera wiele moich rysunków;). Premiera prezentacji miała miejsce na konferencji 4Developer Gdańsk 2018.

After.conf -  Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
After.conf - Pilot 5 - BBQ4.IT 2018

Po raz pierwszy tak świeży podcast z Mojej strony. Piąta audycja After.conf poświęcona konferencji BBQ4.IT jaka się odbyła kilka dni temu w Bielsku-Białej. To specyficzna konferencja odbywająca się na wolnym powietrzu. Nie czekaj odsłuchaj już teraz.

After.conf -  Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
After.conf - Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018

Witaj w czwartej audycji podcast-u After.Conf dotyczącej relacji z konferencji RzemiosłoIT. Tym razem moją relację nagrywałem z Bielska-Białej w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT. Relacja z BBQ4.IT już niebawem. A teraz zapraszam na RzemiosłoIT...

Thenv - The Environment
Thenv - The Environment

Często mam już dość prawie codziennie ustawiać wszystkie aplikacje od nowa. Korzystam z wielu wirtualnych pulpitów. Tak utrzymuję porządek, jednak nie bierze się on z niczego. Muszę wszystko ustawić, rozmieścić. A dopiero potem pracować. Spada wydajność pracy. Gdyż nie działam w pełni z wykorzystaniem nawyków.

Trzy poziomy - jestem absolwentem
Trzy poziomy - jestem absolwentem

Dla mnie kurs się zakończył. Jestem absolwentem! Ale mam coś dla Ciebie. 20% rabat na zakup Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. Wystarczy, że podczas zakupu użyjesz mojego kodu AFF0320. Nie czekaj korzystaj. Rejestracja zostanie niebawem wstrzymana.

After.conf -  Pilot 3 - InfoShare 2018
After.conf - Pilot 3 - InfoShare 2018

22 - 23 maja 2018 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w nadmorskiej konferencji InfoShare 2018. Opornie podchodziłem do rejestracji na to ogromne wydarzenie. Jednak siła perswazji mojej żony zwyciężyła... Zapraszam do odsłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018
Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018

Sierpień, był dla mnie interesującym miesiącem. Szczególnie pod względem wypoczynkowo-objazdowym. Niestety to negatywnie wpłynęło na realizację celów. Był to miesiąc pewnych prób, analiz, wniosków. Pojawiły się też nowe ciekawe pomysły.

Zapisz się na listę :)