MrDev

Blog programisty.

After.conf - Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018

After.conf -  Pilot 6 - Ceneo Geek Speak 2018
Prosto z Wrocławia, a bardziej precyzyjnie z siedziby samego Ceneo. Relacja konferencji Ceneo Geek Speak 2018. Kto wie to sobie przypomni. Kto nie wiem to się dowie. Zapraszam do posłuchania. Co też tam takiego ciekawego na tej konferencji było.

Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.

Kluczowe umiejętności skutecznego programisty.
Materiały do prezentacji. Przedstawienie najważniejszych umiejętności jakie powinien posiadać skuteczny programista. Wiele buzzwordów. Uniwersalna tematyka nie zależna od orientacji językowej. Co warto było by wiedzieć by być odbieranym jako specjalista w sferze kreowania kodu.

Trzy poziomy - podsumowanie września 2018

Trzy poziomy - podsumowanie września 2018
Wrzesień to miesiąc wyjazdów, i konferencji. Ciężkiej pracy w dużej mierze nie zaplanowanej w trzech poziomach. Wynikło to w trakcie miesiąca. Dużo pracy ale widać zajawki efektów takiego działania. Fakt nie osiągam celów, jednak to wynika z agresywnych celów. Ale myślę, że do końca roku przynajmniej 2 pierwsze poziomy pękną. :D

IL - między piekłem a niebem.

IL - między piekłem a niebem.
Oto i moje kolejna prezentacja. Tym razem dotycząca języka IL i ogólnie działania całego .NET-u. Zawiera wiele moich rysunków;). Premiera prezentacji miała miejsce na konferencji 4Developer Gdańsk 2018.

After.conf - Pilot 5 - BBQ4.IT 2018

After.conf -  Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
Po raz pierwszy tak świeży podcast z Mojej strony. Piąta audycja After.conf poświęcona konferencji BBQ4.IT jaka się odbyła kilka dni temu w Bielsku-Białej. To specyficzna konferencja odbywająca się na wolnym powietrzu. Nie czekaj odsłuchaj już teraz.

After.conf - Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018

After.conf -  Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
Witaj w czwartej audycji podcast-u After.Conf dotyczącej relacji z konferencji RzemiosłoIT. Tym razem moją relację nagrywałem z Bielska-Białej w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT. Relacja z BBQ4.IT już niebawem. A teraz zapraszam na RzemiosłoIT...

Thenv - The Environment

Thenv - The Environment
Często mam już dość prawie codziennie ustawiać wszystkie aplikacje od nowa. Korzystam z wielu wirtualnych pulpitów. Tak utrzymuję porządek, jednak nie bierze się on z niczego. Muszę wszystko ustawić, rozmieścić. A dopiero potem pracować. Spada wydajność pracy. Gdyż nie działam w pełni z wykorzystaniem nawyków.

Trzy poziomy - jestem absolwentem

Trzy poziomy - jestem absolwentem
Dla mnie kurs się zakończył. Jestem absolwentem! Ale mam coś dla Ciebie. 20% rabat na zakup Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. Wystarczy, że podczas zakupu użyjesz mojego kodu AFF0320. Nie czekaj korzystaj. Rejestracja zostanie niebawem wstrzymana.

After.conf - Pilot 3 - InfoShare 2018

After.conf -  Pilot 3 - InfoShare 2018
22 - 23 maja 2018 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w nadmorskiej konferencji InfoShare 2018. Opornie podchodziłem do rejestracji na to ogromne wydarzenie. Jednak siła perswazji mojej żony zwyciężyła... Zapraszam do odsłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018
Sierpień, był dla mnie interesującym miesiącem. Szczególnie pod względem wypoczynkowo-objazdowym. Niestety to negatywnie wpłynęło na realizację celów. Był to miesiąc pewnych prób, analiz, wniosków. Pojawiły się też nowe ciekawe pomysły.
8 z 17