MrDev

Blog programisty.

After.conf - Pilot 5 - BBQ4.IT 2018

After.conf -  Pilot 5 - BBQ4.IT 2018
Po raz pierwszy tak świeży podcast z Mojej strony. Piąta audycja After.conf poświęcona konferencji BBQ4.IT jaka się odbyła kilka dni temu w Bielsku-Białej. To specyficzna konferencja odbywająca się na wolnym powietrzu. Nie czekaj odsłuchaj już teraz.

After.conf - Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018

After.conf -  Pilot 4 - RzemiosłoIT 2018
Witaj w czwartej audycji podcast-u After.Conf dotyczącej relacji z konferencji RzemiosłoIT. Tym razem moją relację nagrywałem z Bielska-Białej w tym samym dniu w jakim odbyła się konferencja BBQ4.IT. Relacja z BBQ4.IT już niebawem. A teraz zapraszam na RzemiosłoIT...

Thenv - The Environment

Thenv - The Environment
Często mam już dość prawie codziennie ustawiać wszystkie aplikacje od nowa. Korzystam z wielu wirtualnych pulpitów. Tak utrzymuję porządek, jednak nie bierze się on z niczego. Muszę wszystko ustawić, rozmieścić. A dopiero potem pracować. Spada wydajność pracy. Gdyż nie działam w pełni z wykorzystaniem nawyków.

Trzy poziomy - jestem absolwentem

Trzy poziomy - jestem absolwentem
Dla mnie kurs się zakończył. Jestem absolwentem! Ale mam coś dla Ciebie. 20% rabat na zakup Kursu Zbuduj Swoje Trzy Poziomy. Wystarczy, że podczas zakupu użyjesz mojego kodu AFF0320. Nie czekaj korzystaj. Rejestracja zostanie niebawem wstrzymana.

After.conf - Pilot 3 - InfoShare 2018

After.conf -  Pilot 3 - InfoShare 2018
22 - 23 maja 2018 roku, miałem przyjemność uczestniczyć w nadmorskiej konferencji InfoShare 2018. Opornie podchodziłem do rejestracji na to ogromne wydarzenie. Jednak siła perswazji mojej żony zwyciężyła... Zapraszam do odsłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018

Trzy poziomy - podsumowanie sierpień 2018
Sierpień, był dla mnie interesującym miesiącem. Szczególnie pod względem wypoczynkowo-objazdowym. Niestety to negatywnie wpłynęło na realizację celów. Był to miesiąc pewnych prób, analiz, wniosków. Pojawiły się też nowe ciekawe pomysły.

After.conf - Pilot 2 - GreenFieldConf 2018

After.conf -  Pilot 2 - GreenFieldConf 2018
19 maja 2018 uczestniczyłem w konferencji GreenFieldConf. W tym odcinku podcast-u After.conf. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat konferencji i prelekcji na jakich mogłem być osobiście. Zapraszam do wysłuchania.

Trzy poziomy - podsumowanie lipiec 2018

Trzy poziomy - podsumowanie lipiec 2018
Oto stanąłem kolejny raz przed wyzwaniem podsumowania poczynań w sferze Trzech Poziomów. Zapraszam do wglądu w to co mi się udało a co nie.

After.conf - Pilot 1 - Start

After.conf -  Pilot 1 - Start
Witaj. Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszy odcinek mojego podcast-u After.conf. Będę w nim poruszał tematykę uniwersum konferencyjnego. Wywiady z prelegentami, organizatorami, uczestnikami. Rozwijanie kunsztu prelegenta.

Trzy poziomy - podsumowanie czerwiec 2018

Trzy poziomy - podsumowanie czerwiec 2018
Oto i moje pierwsze podsumowanie w ramach osiągania celów w programie Trzy Poziomy. Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w szkoleniu. Już widzę duże zmiany w moim dotychczasowym działaniu. Zdecydowanie to nie ostatnia moja retrospektywa...
11 z 19