MrDev

Blog programisty.

10 powodów, dla których warto znać Model C4.

10 powodów, dla których warto znać Model C4.
Czy znasz Model C4? A może nie wiesz, dlaczego warto zapoznać się z tym Terminem? W artykule przedstawiam 10 powodów. Dlaczego jest to temat gody uwagi. Przeczytaj poniższy tekst, a zainteresujesz się tematem.

Moje 5 Minut 31h

Moje 5 Minut 31h
Do końca celu zostało ostatnie 30 minut realizacji projektu. W tym czasie zamierzam dokończyć projekt. Ciekawe czy się uda. Jeżeli zajdzie potrzeba to powstanie kilka odcinków więcej.

Moje 5 Minut 30h

Moje 5 Minut 30h
Tak się składa, że to ostatnia zaplanowana pełna godzina. Kończę w niej implementację i domykam funkcjonowanie GUI. Poprawiam też błędy jakie zauważyłem.

Moje 5 Minut 29h

Moje 5 Minut 29h
Kolejna godzina już na spokojnie. Większość funkcji została zaimplementowana. Pozostało spiąć je razem. Dlatego będzie i kodzik i modelowanie w EventModelingu.

Moje 5 Minut 28h

Moje 5 Minut 28h
Rozpoczęcie pracy nad kolejnym scenariuszem alternatywnym. Przerywanie krótkiej przerwy. W tej godzinie zostanie ten slice ukończony i podjęty drugi związany z przerywaniem długiej przerwy.

Moje 5 Minut 27h

Moje 5 Minut 27h
W tej godzinie pracuję nad alternatywnymi scenariuszami. Przerywaniem bloku pracy, krótkiej i długiej przerwy (jeżeli czas pozwoli). Będzie też praca nad obsługą nowych zdarzeń.

Moje 5 Minut 26h

Moje 5 Minut 26h
Kontynuowanie pracy nad sliceami związanymi z konfiguracją aplikacji. Praca nad głównym GUI aplikacji. Coraz bliżej końca tworzenia MVP CatchTheFlow.

Moje 5 Minut 25h

Moje 5 Minut 25h
Ta godzina rozpoczyna się powrotem do implementacji sliceów po aktualizacji modelu. Na początek konfiguracja aplikacji. Zostało już niewiele do dokończenia aplikacji.

Moje 5 Minut 24h

Moje 5 Minut 24h
Po ukończeniu głównych sliceów pora na zapis zdarzeń do bazy i odczytywanie. To początek tej godziny. Po ukończeniu zajmę się kolejnymi sliceami.

Moje 5 Minut 23h

Moje 5 Minut 23h
Ta godzina to rozpoczęcie implementacji pozostałych sliceów. Zostało trzy i będzie trzeba już pomyśleć o zapisie zdarzeń. Do tej pory leniwiec we mnie nie chciał się tego zadania podjąć.