Model w EventModeling już na ukończeniu, a ja rozpoczynam modelowanie czwartej godziny.
Rozpoczynam kolejną już trzecią godzinę pracy nad projektem CatchTheFlow. Nadal jest to modelowanie z wykorzystaniem EventStorming i EventModeling.
Pierwsza godzina modelowania już za nami. Rozpoczynam kolejną. Obecnie wchodzimy w EventModeling. Po uprzednim rozpoznaniu domeny za pomocą EventStorming.
Vlog sprzed komputera o tym, jak wykorzystać Miro do modelowania aplikacji CatchTheFlow z wykorzystaniem techniki EventStorming. Każdy vlog to głównie 5 minut poświęcone na pracę.
Prezentacja dotyczy bardzo popularnego ostatnio modelowania procesów/domen przy pomocy karteczek samoprzylepnych. W trakcie prelekcji przedstawiam czym jest EventStorming oraz Event Modeling. Uczestnicy będą mieli okazje na żywo zobaczyć EventStorming w trakcie szybkiej eksploracji z wykorzystaniem realnych narzędzi i board'a.
Kolejny miesiąc w trasie. Wiele odwiedzonych konferencji BB Days 4 IT, Programistok, bitConf, 4Developers Kraków, Pozitive Technologies. Udało się też odwiedzić słynną Białowieżę. Rok 2020 będzie mnie mniej na konferencjach. Ewentualnie z prelekcją. Taką decyzję podjąłem.
Miałem przyjemność porozmawiać z Willy'm Picard'em na temat jego doświadczeń w wystąpieniach. Na uczelni, konferencjach, konferencjach naukowych. Czym się różnią? Jakie ma spostrzeżenia po wykładach ze studentami i wiele innych interesujących wniosków.
Zaprosiłem do After.conf Marcina Zajkowskiego. Jest on programistą .NET związanym z Umbraco. Występuje na konferencjach i organizuje Festiwal Umbraco w Polsce. To twarz polskiego Umbraco. Zapraszam do posłuchania.
Tym razem przepytałem Annę Prończuk-Omiotek. Od wielu lat szkoli z wystąpień publicznych. Organizuje też wydarzenia i sama występuje na scenie. Poruszaliśmy wiele tematów związanych z konferencjami i wystąpieniami publicznymi.