Devstyle Speakers - Rok po/na scenie.

04.12.2018

Devstyle Speakers 2018 - Rok po/na scenie.

Jak najprościej zaktywizować ok 50 osób do przyjścia/przyjazdu do Warszawy i spędzenia we wspólnym gronie prawie całego weekendu?

To proste można zorganizować niezłą imprezę za free, darmowe drinki, rozrywki ;) śpiew. Tak to jest jedno z wyjść. Jest też inne, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę pasujących do siebie pokemonów i zorganizować im warsztaty zwiększające doświadczenie.

Maciej poszedł o krok dalej zrobił warsztaty dla pokemonów i imprezę. Sukces gwarantowany?

Devstyle Speakers

Devstyle Speakers 2018 - Rok po/na scenie. Tak jak i rok wcześniej w tym roku miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Macieja Aniserowicza. Tym razem wspieranego przez firmę Conectis_.

Był to czas spędzony w niezwykły sposób. Między wieloma znajomymi w przyjaznej atmosferze podczas nauki fachu prelegenta.

Maciej przygotował ponad dwu godzinne szkolenie na bazie swojego 10 letniego doświadczenia. Taka skondensowana wiedza przyczyni się do znacznego wzrostu umiejętności uczestników.

W kwestii równie ważnej jakim jest instrument służący wydawaniu dźwięków. Swoim doświadczeniem dzieliła się z Nami Monika Malinowska.

Jak go nastroić, pielęgnować przygotować by jak najlepiej wypaść na scenie.

Za przekazanie swojej wiedzy serdecznie dziękuję. I mam nadzieję, że moje poczynania na różnych konferencjach będą efektem nabytej wiedzy od doświadczonych nauczycieli.

Szczególne podziękowania należą się także Nikola Król & Michał Matich za foto-dokumentowanie warsztatów.

Ultrakonferencja

Devstyle Speakers 2018 - Rok po/na scenie. Każdy miał do dyspozycji 7 minut na prezentację + 3 minuty na organizację.

Kilka pierwszych prelekcji odbyło się po zajęciach. Przecież docelowo miało być ok 50.

Jak to upchnąć w dwóch dniach :)?

50 * 10min = 500min - orientacyjnie tyle trwały prezentacje samych uczestników. To ponad 8h, a trzeba jeszcze liczyć przerwy:)

Po pierwszym dniu mogliśmy się razem zintegrować, bliżej poznać i porozmawiać.

Skutkowało także poznawaniem wielu nowych interesujących osób. Przecież było nas tam ponad 50 sztuk.

Drugi dzień był bardzo interesujący. Ultra konferencja - 1 dzień i ponad 40 prelekcji. W tym także moja.

Devstyle Speakers 2018 - Rok po/na scenie. Prezentacje jaką dowiozłem na warsztatach obecnie uważam za najlepszą w moim wykonaniu :).

Bardzo ciekawym doświadczeniem też była analiza tych wszystkich wystąpień i danie feedback-u. Analizując innych sam także się rozwijałem!

Czuję się zaszczycony mogąc uczestniczyć w tym wydarzeniu. Mam nadzieje, że ta inicjatywa przetrwa długo!

Temat

Devstyle Speakers 2018 - Rok po/na scenie. Początkowo miałem przygotowany temat o nazwie Catcher. Jednak ogrom pracy jaką musiał bym włożyć w przygotowanie do prezentacji zniechęcił mnie. Postanowiłem w trakcie jazdy do Warszawy, że będzie to zupełnie inny temat. Skierowany do wszystkich uczestników warsztatów. Ciśnienie zeszło. Gdyż przygotowanie Rok po/na scenie było znacznie prostsze.

Po mojej prezentacji w pierwszej edycji warsztatów miałem tylko jedna myśl w głowie. NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE ZROBIĘ!

Jednak rzeczywistość okazała się całkowicie odmienna.

I właśnie tego dotyczyła moja prezentacja. Jak to było po pierwszej edycji. Zachęcam do obejrzenia nagrania, i zerknięcia w slajdy.

Materiały

Slajdy

Zapisz się na listę :)