MrDev

Blog programisty.

Krzysztof Owsiany

Programista - mój pierwszy program powstał na Commodore C64, była to dwu-klatkowa animacja ludzika wykonana ze znaków dostępnych z klawiatury. Napisana oczywiście w języku BASIC, gdzieś ok. 93r. Od tamtego czasu walcząc z przeciwnościami losu, dorastając skakałem po różnych językach i technologiach. Moja historia jest myślę, bardzo ciekawa i może być dla wielu inspirująca. Myślę, że w końcu spiszę i udostępnię.

Fotograf - od dziecka lubiłem fotografować, zaczynając na starym, czarno-białym, rosyjskim aparacie (nazwy nie pamiętam), potem była pierwsza małpka Canon PowerShot A75. I to pewnie wówczas związałem się z tą marką. Obecnie w posiadaniu Canon 70D, mażąc jednocześnie o 5D.

Bloger - wszystko zaczęło się dawno temu, gdy próbowałem stworzyć swój pierwszy blog. Nawet wykupiłem domenę: godev.pl. Obecnie już jest przez kogoś przejęta. Jednak nie szło mi to blogowanie za bardzo, niechęć do narzędzi pokroju Wordpress zwyciężyła. Jednak w 2017 za sprawą konkursu Daj Się Poznać 2017, udało się i jak widać obecnie jesteś na Moim blogu :).

Bieganie

Dragon Ball

Prelegent

Nauczyciel